google-site-verification: google1abb74bc0a38e724.html mrm darlowo Gość MRM - MRM DARŁOWO

MRM DARŁOWO

Idź do spisu treści

Menu główne

Gość MRM

IV Kadencja MRM

„Na szkolnictwie nie będziemy oszczędzać” - powiedział Pan Zbigniew Grosz 15 stycznia 2013 roku na spotkaniu z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta Darłowo.
 
Po raz pierwszy gościliśmy Pana Przewodniczącego, który został zaproszony do dyskusji na temat działań Rady Miasta i poproszony o podjęcie merytorycznej opieki nad Młodzieżową Rady Miasta Darłowo. Padły pytania o: -Najbliższe działania Rady Miasta; -Bolączki, z jakimi mogą  zetknąć się radni w bieżącym roku; -Z jakich osiągnięć władze miasta są dumne.
Rozmowa przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze. Młodzież dostała odpowiednie rady m.in. z jakimi osobistościami ze świata polityki mogłaby nawiązać kontakt w najbliższym czasie.
Rozmowa wkroczyła również na płaszczyznę nawiązania współpracy przez młodzież z miastami partnerskimi Darłowa. Wymienione zostały m.in. Zingst, Gardelegen oraz  Stary Hrozenkov.
Ku uciesze młodych obywateli, Pan Przewodniczący zachęcił nas do większej aktywności oraz zaprosił MRMD do uczestniczenia w Komisji Kultury, Edukacji i Turystyki.
Pan Przewodniczący poparł również projekt MRMD przeprowadzeni
a w darłowskich szkołach ankiety na temat zajęć sportowych i kulturalno-oświatowych , która pomoże włodarzom miasta  określić kierunki dalszego i efektywnego, zgodnego z oczekiwaniami młodzieży, ich planowania.Autor : MRM D
Autor : MRM Darłowa
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego